فایل word اندازه گیری کارایی واحدهای تولیدی طیور با رویکرد DEA مطالعه موردی استان فارس

این فایل

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

این فایل دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد این فایل کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي این فایل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن این فایل :

گیری شده است. به همین منظور 35 واحد تولیدی طیور در استان فارس در نظر گرفته و میزان كارایی آنها در سال 1383 اندازه گیری شد. از 35 واحد مورد مطالعه، سه واحد كارایی 100 درصد داشتند و بقیه به درجات مختلف دارای ناكارایی بودند. تحلیل نتایج نشان می دهد كه بین كارایی هر واحد با ظرفیت تولید و سطح تجهیزات واحدهای تولیدی طیور تحت مطالعه، رابطه معناداری وجود دارد. علاوه بر این با شناخت واحدهای الگو، برای واحدهایی كه میزان كارایی آنها كمتر از 100 درصد است می توان تعیین كرد كه این واحدها چقدر باید نهاده های خود را تعدیل كنند تا به یك واحد كارا تبدیل شوند. دستیابی به این نوع اطلاعات در فضای رقابتی صنعت طیور یكی از مهمترین دستاوردهای DEA است.

كلید واژه: واحدهای تولیدی طیور، كارایی، الگوگیری، تحلیل پوششی داده ها

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل این فایل با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل این فایل دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل